Tweede vijver voor stadspark
Het stadspark van Turnhout krijgt een tweede vijver wanneer de tunnel op de Ring wordt aangelegd. Het gaat eigenlijk om een bufferbekken, maar dat bekken wordt ingericht als een ‘natuurlijke’ vijver.
jrosquin
Er komt ook nog een fiets- en voetgangersbrug over, die moet de verbinding maken met de Parkwijk. De werkzaamheden in het stadspark zijn het gevolg van de aanleg van een tunnel onder de Ring.
Die werkzaamheden zijn gepland voor 2012 of 2013. De kosten voor de tunnel, zo’n 22 miljoen euro, zijn ten laste van het Vlaams Gewest. De stad betaalt de omgevingswerkzaamheden van zo’n twee miljoen euro.
VTT
Hoofdpunten
LIVE TITELSTRIJD. Van Bommel begrijpt niet dat trofee niet in Genk klaarstaat, mensenzee aan de Bosuil wuift spelersbus Antwerp uit
FLASHBACK. Drie titelkandidaten, dubbele testmatchen en een jonge Courtois: dit waren de spannendste titelontknopingen
VIDEO. Antwerp-supporters zwaaien Antwerp-spelers uit aan de Bosuil: “Nog een laatste keer de ploeg oppompen”
Geraakt Teuma fit bij Union? En wie vervangt Stengs bij Antwerp? Ontdek hier de verwachte elf bij de titelkandidaten en Club Brugge