Supporteren voor WK Berchem tijdens Vlaanderen Feest!
Naar aanleiding van het Feest van de Vlaamse Gemeenschap op 11 juli vinden in de verschillende Antwerpse districten activiteiten plaats in het kader van Vlaanderen Feest!. Ook in het district Berchem is er vanalles te zien en te doen.
Op zondag 4 juli kan iedereen vanaf 13.30 uur supporteren op de finale van het WK Berchem. Dertien landenteams uit Berchem spelen een wereldkampioenschap voetbal in het klein. Bezoekers kunnen ook genieten van de supporterscultuurmarkt, het voetbaltheater van Coup Gazon en het enige echte WK-Berchem-koor. Van 18 tot 20 uur kan wie honger heeft op dezelfde plek smullen van een barbecue. Tevens vindt dan ook de uitreiking van de Ludo Coeck-cup plaats.
Berchem zal geweten hebben dat Raymond van het Groenewoud 60 geworden is. Om 20.30 uur geeft hij het beste van zichzelf met ‘60 jaar Raymond van het Groenewoud: Overzicht'. Liedjes van zo'n veertig jaar passeren de revue: van starthit 'Maria' tot 'Chachacha', over 'Vlaanderen boven' tot 'Komaan met dat lijf' en van 'Meisjes' tot 'Twee meisjes'. Het optreden vindt plaats in Park Brilschans ter hoogte van korfbalclub Minerva, Marcel Aubertinlaan.
Meer info: 03 338 35 05 en http://district.antwerpen.be .
Hoofdpunten
Louis Lambert (91) is de enige nog levende oud-speler die in 1957 kampioen werd met Antwerp: “Ik hoop dat ze zondag de titel pakken, dan kan ik naar het feestje”
LIVE. Tourist LeMC gaat het publiek in de Bosuil opwarmen, dit zijn de vermoedelijke opstellingen
VIDEO. Kobe Ilsen, Annick De Ridder en andere bekende Antwerp-supporters geven de spelers het finale duwtje in de rug
Van “dan maar op een bankje op de Bosuil” tot “vroeger terug van vrijgezellen”: Antwerp-fans doen álles om titelmatch te beleven
MEER OVER Raymond van het Groenewoud
‘Cercle-fan’ Raymond van het Groenewoud en Club-icoon Franky Van der Elst verbroederen voor derby: “Franky minimaliseert zichzelf te veel”
Raymond van het Groenewoud trekt met symfonisch orkest naar de zee
The show can’t go on: Vlaamse artiesten voelen impact coronavirus in hun agenda (en portemonnee)
Raymond van het Groenewoud krijgt oeuvreprijs op MIA’s