"De nieuwe Volvo S60 wordt een échte drivers' car, dat is in één oogopslag duidelijk. De S60 rijdt dynamischer dan welke Volvo dan ook, en is tegelijkertijd voorzien van revolutionaire veiligheidstechniek."
City Safety
Volvo’s nieuwe zakensedan is standaard voorzien van City Safety, het automatische remsysteem dat we kennen uit de Volvo XC60. De nieuwe S60 kan bovendien worden voorzien van Pedestrian Detection, een baanbrekende uitvinding van Volvo die voetgangers detecteert, de bestuurder waarschuwt en zonodig de auto met volle kracht afremt als de bestuurder niet reageert.
De nieuwe Volvo S60 zal voor het eerst aan het grote publiek worden getoond tijdens het Autosalon van Genève in maart 2010. De productie start in de zomer van volgend jaar in Volvo’s fabriek in Gent.