Straf met uitstel voor vader Bontinck
De correctionele rechtbank van Antwerpen heeft Dimitri Bontinck (40), vader van Syriëstrijder Jejoen, veroordeeld tot zes maanden cel met uitstel. De rechter vond het bewezen dat hij zijn vroegere vriendin had vastgehouden op een hotelkamer en dat hij haar geslagen had. Hij moet de vrouw 750 euro schadevergoeding betalen.
Bontinck en de vrouw spraken stiekem met elkaar af, omdat haar vader niet was opgezet met hun relatie. Op 6 november 2013 hadden ze een hotelkamer gehuurd. In de loop van de avond kreeg de receptie meermaals telefoon vanuit hun kamer, waarbij er telkens werd ophangen. Toen een gast uit de kamer ernaast kwam klagen over geruzie en lawaai, ging een medewerker aankloppen.
Bontinck wilde eerst niet opendoen, tot de medewerker met de politie dreigde. Toen hij de deur toch opende, vluchtte zijn vriendin naar buiten. Bontinck achtervolgde haar tot in de lobby en schold haar uit. De vrouw had kneuzingen in het gezicht en zei dat hij haar geslagen had. Hij had haar niet willen laten vertrekken en had haar ook belet de receptie te bellen.
Bontinck ontkende dat laatste en zei dat zijn vriendin ook agressief was geweest. Hij vond heel de zaak overroepen en verwachtte zich niet aan een eerlijk proces, omdat de vader van zijn ex een oud-rechter is.
Belga Foto Belga
Hoofdpunten
Waarom vallen de Russen zo massaal Kyiv aan? “Rusland heeft duidelijk de gelekte documenten van het Pentagon gelezen”
21-jarige jongeman probeert twee agenten aan te rijden tijdens verkiezingsfeest voor Erdogan in Limburg
Ooit cultspeler op de Bosuil, nu op zoek naar een shirt met zichzelf erop: Luke Chadwick doet oproep aan Antwerpfans
Antwerpse tandarts doet onderzoek naar tandzorg in de ruimte: “Onderweg naar Mars kun je niet snel even naar je gebit laten kijken”
MEER OVER
VIDEO. Pijnlijk afscheid (?): Rode Duivel Roméo Lavia gaat in laatste match de mist in en doet Liverpool doelpunt cadeau
Southampton, dat reeds veroordeeld was tot degradatie uit de Premier League, verblijdde zijn …
Politie waarschuwt voor drugs in alle kleuren op festival: “De kleur is niets meer dan een kleurstof, dat maakt het net zo gevaarlijk”
Een rode ronde pil met de afbeelding van satan, een grijze in de vorm van het Italiaanse …
Poolse president ondertekent omstreden wet over Russische invloed in zijn land
De Poolse president Andrzej Duda heeft een omstreden wet ondertekend die bepaalt dat een …
Tiende editie van Bazaar Bicyclette. “Volgens mij heeft deze fiets sinds 1987 ergens aan een muur gehangen”
Recreatief fietsen zit in de lift, als je tenminste op het succes van Bazaar Bicyclette kan …