Berlusconi begint aan gemeenschapsdienst in bejaardentehuis
De wegens belastingfraude veroordeelde Italiaanse ex-premier Silvio Berlusconi is vrijdag begonnen aan zijn gemeenschapsdienst in een bejaardentehuis in Cesano Boscone, in de buurt van Milaan. De 77-jarige miljardair zal in het centrum oude mensen verplegen die aan dementie of alzheimer lijden, zo melden Italiaanse media.
Om aan zijn huisarrest te ontsnappen, moet Berlusconi gedurende één jaar minstens een keer per week vier uur lang in het bejaardentehuis werken.
Il Cavaliere baande zich vrijdagvoormiddag snel een weg naar binnen, zonder acht te slaan op de honderden aanwezige journalisten die op ruime afstand werden gehouden.
Berlusconi werd wegens fiscale fraude tot vier jaar gevangenisstraf veroordeeld, maar wegens zijn "hoge leeftijd" moet hij niet achter de tralies.
Belga, Foto EPA
Hoofdpunten
Wout van Aert “verrast” door sterkere en sluwe Mathieu van der Poel: “Ik zat de hele koers als een laffe renner in het wiel”
VIDEO. Tranen bij kleine Georges: Wout van Aert kan zoontje niet troosten met zilveren medaille na WK veldrijden
Entourage van Mathieu van der Poel ontploft: “Tijdens die sprint gierde de adrenaline door ons lijf”
Mathieu van der Poel glundert na “fantastisch duel” met Wout van Aert op WK: “Eén van de drie mooie zeges uit mijn carrière”
MEER OVER
Ticketverkoop voor Weerdse Bierfeesten start vandaag
Voor de 38ste keer openen de Weerdse Bierfeesten, op 5 en 6 mei, het festivalseizoen in de regio. …
Vrouw en vier kinderen verdronken nabij Grieks eiland
Drama voor het Griekse eiland Leros. Daar zijn vier kinderen en een jonge vrouw gestorven nadat …
Oekraïense minister van Defensie wordt vervangen na corruptieschandaal
Kirilo Boedanov, het 37-jarige hoofd van de militaire inlichtingendienst van Oekraïne, zal de …
OVERZICHT. Alle doelpuntenmakers van afgelopen weekend in het Antwerpse voetbal
Hieronder vindt u een overzicht van alle uitslagen en doelpuntenmakers in het Antwerpse voetbal.