Man op straat doodgeschoten in centrum van Bergen
In de Henegouwse hoofdplaats Bergen is zaterdagnamiddag in de rue d'Havré een man doodgeschoten. Dat meldt het parket van Bergen dat verder weinig elementen bekend maakte. De dader is gevlucht.
De feiten deden zich zaterdag omstreeks 16.30 uur voor. In de rue d'Havré, een straat nabij de Grote Markt, werd een man door kogels neergeschoten. Het parket is karig met informatie, maar bevestigt dat de schutter op de vlucht is.
"Er waren Roemeense personen ter plaatse. We zullen beroep doen op tolken om hun getuigenissen te kennen", zo verklaarde Christian Henry, de procureur des Konings van Bergen.
Volgens bronnen dicht bij het onderzoek handelt het wellicht om een afrekening.
Belga
Beeld Google Street View
Hoofdpunten
“Twee brandweermannen konden haar net niet grijpen”: ondanks snelle interventie kon Imane (25) niet meer uit water gered worden
Larven eten kasteel Ravenhof op: “Tot eind 2025 is dit prachtig gebouw buiten gebruik”
Regi in ‘Het huis’ over huwelijksbreuk: “Op grote kruispunten kies ik altijd voor de muziek”
Oekraïense militair revalideert al vier maanden in Antwerps ziekenhuis: “Ik lig hier al die tijd alleen, zonder mijn vrouw en drie zonen”
MEER OVER
Cook and Bake en chocoladespecialist Vanparys veroveren harten van Antwerpse bakkers met pop-up Boon voor Bakken
Wie al eens graag zijn mixer en deegrol bovenhaalt op een vrij moment, rept zich maar beter naar …
‘Temptation’ Megan ten huwelijk gevraagd in Dubai door vriend Dennis
Megan Desaever, bekend van ‘Temptation Island’ en de recente belastingscontroverse, gaat trouwen. …
Fabio Jakobsen ontsnapt nipt aan nieuwe horrorcrash nadat hij tegen uitgestoken arm van filmende fan rijdt: “Dit had veel erger kunnen zijn”
Fabio Jakobsen sprintte zondag naar een tweede plaats in de slotrit van de …
Verkoop wintersolden stabiel na sterke start
Zowat 29,5 procent van de zelfstandige modehandelaars heeft tijdens de wintersolden meer verkocht …