Paleis bevestigt: "Prins Amedeo is verloofd"
De verloving van prins Amedeo, de oudste zoon van prinses Astrid en prins Lorenz, met de Italiaanse Elisabetta Maria Rosboch von Wolkenstein is officieel. Dat heeft het koninklijk paleis zaterdagochtend aangekondigd.
"Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Astrid en Prins Lorenz hebben het groot genoegen de verloving aan te kondigen van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Amedeo met Juffrouw Elisabetta Maria Rosboch von Wolkenstein", luidt de mededeling.
Prins Amedeo viert op 21 februari zijn 28ste verjaardag. Zijn verloofde, die op 9 september 1987 geboren werd in Rome, is 26 jaar oud.
Hoofdpunten
College van hoven & rechtbanken noemt “opruiende uitspraken” van politici over zaak-Reuzegom “onaanvaardbaar”
STANDPUNT. Achter het filmpje van Mahdi met de “werkstrafjes” voor Reuzegommers schuilt een boze onderstroom
Groot succes op TikTok, maar eigen partij mort over Mahdi
CD&V-voorzitter Mahdi neemt het in Tiktok-video op voor Acid, Peter De Roover verbijsterd: “Ik kan dit niet geloven”
MEER OVER
Al meer dan 120 doden en 850 gewonden bij treinongeval in India
Bij een treinongeval in het oosten van India zijn nu al zeker 120 doden gevallen. Twee …
Franse moordenaar die vorig jaar werd veroordeeld komt vrij door procedurefout, familie van slachtoffer krijgt politiebescherming
David N., tot 18 jaar cel veroordeeld voor een moord in 2018, is door het Franse gerecht …
Dwayne Johnson zal terugkeren in ‘Fast & furious’-serie, ondanks ruzie met Vin Diesel
De nieuwste film uit de ‘Fast & furious’-serie, ‘Fast X’, is nog maar net uit, maar nu al …
Opnieuw schokkende onthulling rond superschurk Chris in ‘Thuis’, ook al doet personage intussen niet meer mee
Vorige maand liet hij op dramatische wijze het leven, maar de schaduw van slechterik Chris …