Apotheek van de toekomst opent in Centraal Station
Kathleen Beckers, Luc Kleynjans en Ilse Krols hebben samen een opmerkelijke apotheek geopend in het Centraal Station in Antwerpen.
drombouts
De apothekers van de Apothekers staan er niet meer achter een toog, maar lopen rond tussen hun klanten. Er is ook een intieme hoek, waar de klant advies krijgt.
Mensen met privévragen of uitgebreide vragen kunnen daar gebruik van maken. De drie apothekers hadden vroeger elk een eigen apotheek, maar sloegen de handen in elkaar om dit project te kunnen realiseren.
Lees meer in Gazet van Antwerpen, Editie Stad.
LMAY
Foto Joris Herregods
Hoofdpunten
Afkeer tussen Gheysens en Mintjens doet Bosuildossier vastlopen: deze zes scenario’s kunnen nog oplossing bieden
ANTWERPEN LIVE. Volg hier het nieuws uit de stad Antwerpen
Bart De Wever over aanpak Paul Gheysens van het ‘Mintjens-probleem’: “Weet niet of het helpt om mensen te dwingen om akkoord te gaan”
STANDPUNT. Wat doet die lege tribune daar? Hoog tijd dat Mintjens zich soepeler opstelt als ze echt een hart heeft voor Antwerp