
Fabiola volgens document nog altijd eigenaar van Spaanse villa
Volgens het grondregister van Motril 1, is de Villa Astrida, het vakantieverblijf van koning Boudewijn en koningin Fabiola in het Spaanse Motril, nog steeds eigendom van koningin Fabiola.
Volgens het koninklijk paleis heeft koningin Fabiola haar Spaanse bezittingen aan een fonds van openbaar nut gegeven. Maar uit het grondregister van het Spaanse Motril 1 blijkt volgens de Supresse-kranten dat de Villa Astrida nog steeds op naam staat van koningin Fabiola. Er staat nergens vermeld dat de villa is overgedragen naar een openbaar fonds.
Eigenares of vruchtgebruik
Dus ofwel heeft koningin Fabiola de villa niet aan het openbaar fonds overgedragen en is ze nog steeds eigenaar van de vakantievilla, ofwel wordt in het grondregister geen melding gemaakt van een overdracht aan het fonds en wordt Fabiola nog vernoemd als eigenaar omdat ze het vruchtgebruik erop heeft behouden.
Belga Foto: Reuters
MEER OVER Koningin Fabiola
ROYALS. Baby op komst en kritiek op prinses Beatrice
Niet alleen Pippa Middleton is in blijde verwachting, ook in de Zweedse koninklijke familie wordt …
Geert Hoste grapt over Fabiola op première conference
In de Stadsschouwburg van Antwerpen gaf Geert Hoste vrijdagavond de aftrap voor zijn nieuwe show …
Arno eert koningin Fabiola met ABBA-klassieker
Arno en Jan Paternoster (Black Box Revelation) hebben een pakkend eerbetoon gegeven aan de …