

Dubbele brandstichting in winkels
Onbekenden hebben in de nacht van zondag op maandag brand gesticht in twee winkels in de Abdijstraat. Niemand raakte gewond, maar de schade is aanzienlijk.
De brandweer van Antwerpen kwam rond 4 uur ter plaatse. Er stonden twee winkels in brand, beide van de lingerieketen Lina Mode. De panden liggen schuin tegenover elkaar. Boven de winkels was niemand aanwezig.
De brand aan de inkom van een winkel was deels geblust door een automobilist die er enkele blustoestellen op leeg had gespoten. Voor de eerste winkel lag op het voetpad een brandende etalagepop. De bewoners van de aanpalende woning moesten wel even naar buiten, maar konden snel terug naar huis keren. In de tweede winkel ging het slechts om een kleine brandhaard, die snel gedoofd was.
De politie onderzoekt de zaak. Een leverancier merkte de brand op omstreeks 04.00 uur. Hij had even voordien twee mannen zien wegwandelen. Een branddeskundige is aangesteld voor verder onderzoek naar de brandstichting.
De eigenaar van de winkels werd nog niet gevonden. De politie zal hem later ondervragen.
Foto BFM
CITTA
Margriet Hermans is terug van nooit weggeweest: “Ik hou van de Kempense mentaliteit”
Dankzij Liefde voor muziek staat Margriet Hermans (68) weer in de schijnwerpers. Maar helemaal …
HONGER. Zuid-Indische pannenkoeken
Het zelfbedieningsbuffet in het vegetarisch Indische restaurant Aahaar in de Diamantwijk is al …
De favoriete Antwerpse plekken van Catherine Smet, frontvrouw van BLUAI: “Op mijn dak in ’t Stad vind ik rust”
Op zaterdag 28 mei speelt Catherine Smet met haar girlband BLUAI op Left Festival op Linkeroever. …