
Valentijnswandeling door Antwerpen met Huis Happaert
Huis Happaert, de gerestaureerde oud-burgemeesterswoning in de Happaertstraat waar je ook kan overnachten, organiseert zondag een romantische valentijnswandeling door Antwerpen. Volgende week dinsdag mikken ze op singles.
Beroepsantwerpenaar Tanguy Ottomer leidt verliefde koppeltjes langs de meest romantische plekjes van Antwerpen. De locatie is nog geheim en kom je te weten na je inschrijving. Ottomer is een jonge Antwerpenaar met een A+ diploma, dus hij kent Antwerpen als zijn broekzak. De wandeling start om 16u en eindigt rond 18u.
Ottomer doet de wandeling dinsdag om 19u nog eens over maar dan met singles. Je kan een andere single meebrengen. De wandeling eindigt met een drankje aan de open haard in Huis Happaert.
Reserveren kan via www.beroepsantwerpenaar.be en de inschrijving kost 20 euro p.p. Het Huis Happaert – Happaertstraat 25 – 2000 Antwerpen
Foto Dirk Kerstens
CITTA
Opvallende gevels in Antwerpen: ontdek ze allemaal en stuur ons jouw foto
Wekelijks gaat ons weekendmagazine citta op zoek naar blikvangers aan Antwerpse gevels. Ontdek ze …
Op wandel in divers Antwerpen: vier audiowandelingen van oost tot west
In Antwerpen wonen meer dan 170 verschillende nationaliteiten en dat zien we dagelijks in het …
De favoriete plekken van Josse De Pauw: “De Bourla was mijn toegangspoort tot deze stad”
Als acteur en theatermaker is Josse De Pauw (69) van alle markten thuis. Ook het schrijven heeft …