Politiecommissariaat Matongewijk bekogeld met molotovcocktails
Onbekenden hebben afgelopen nacht enkele molotovcocktails gegooid naar het politiecommissariaat op het Fernand Cocqplein in Elsene.
Daarbij raakten onder meer twee politievoertuigen beschadigd. Er vielen geen gewonden. Dat meldt Dorothée Cattrysse, woordvoerster van de burgemeester van Elsene, zaterdag.
Schoonmaak
De gemeentelijke netheidsdiensten van Elsene hebben de afgelopen nacht aan Naamse Poort een schoonmaakbeurt gehouden na het geweld van vrijdagavond. Naast vernield stadsmeubilair waren er ook gebroken vitrines en een paar uitgebrande auto's. In overleg met de politie zijn er ook preventieve maatregelen genomen.
De netheidsdiensten hebben alle vuilniszakken en dozen verwijderd om de kans op mogelijke brandschade te beperken. Ook aan bewoners en bedrijven wordt gevraagd om niets op straat te zetten dat brandbaar is.
De voorzorgsmaatregelen gelden in de Waversesteenweg, Elsensesteenweg en de aangrenzende straten. Op vraag van de politie werden preventief losliggende stenen en planken verwijderd voor het geval het tot nieuwe rellen zou komen.
Hoofdpunten
Louis Lambert (91) is de enige nog levende oud-speler die in 1957 kampioen werd met Antwerp: “Ik hoop dat ze zondag de titel pakken, dan kan ik naar het feestje”
LIVE. Tourist LeMC gaat het publiek in de Bosuil opwarmen, nog 6 uur tot de match van het jaar
Van “dan maar op een bankje op de Bosuil” tot “vroeger terug van vrijgezellen”: Antwerp-fans doen álles om titelmatch te beleven
De ‘Antwerp marginaleuh’ tegen de bourgeois-indianen van Union: een gekleurde handleiding voor de neutrale voetbalfan over hét titelduel
MEER OVER
LIVE. Tourist LeMC gaat het publiek in de Bosuil opwarmen, nog 6 uur tot de match van het jaar
Zondag kan het zover zijn. Als Antwerp de drie punten thuis houdt tegen Union dan is de eerste …
Vrijwillige legerdienst moet jongeren zonder job leren werken
Het leger gaat jongeren leren werken. Met de oprichting van de ‘vrijwillige Dienst van Collectief …
Primoz Roglic en Geraint Thomas complimenteren elkaar op sociale media: “Het was een leuke strijd, niet?”
Sportmannen op hun best. Primoz Roglic en Geraint Thomas complimenteerden elkaar op social media …
Vrijgevochten, feministische Barbie beroert de gemoederen: “De boodschap is duidelijk”
Eindelijk: méér beelden van de gloednieuwe Barbie-film, waarvan voorbije donderdag de officiële …