

Lady Gaga wil record vestigen: tournee van 450 optredens
In 2012 gaat Lady Gaga van start met een nieuwe tournee. En dat wordt meteen eentje voor de geschiedenisboeken. De excentrieke zangeres wil namelijk een nieuw record vestigen door maar liefst 450 keer op te treden.
Het vorige record werd gevestigd door U2 met hun 360° Tour. De band trad toen 110 keer op in 5 verschillende continenten. Lady Gaga wil het nu beter doen door 450 keer op te treden gedurende 2 jaar over heel de wereld. "Het is ambitieus en nooit gedaan", aldus Gaga over haar stunt.
De diva zou momenteel al bezig zijn met het ontwerpen van haar podium.
Beeld: Photonews
Hoofdpunten
LIVE. Volg hier alle updates over de zware aardbeving in Turkije en Syrië
Dodental in Turkije en Syrië blijft oplopen na aardbeving: nu al meer dan 1.500 slachtoffers en duizenden gewonden
Amerikaanse experten vrezen nog meer doden in Turkije en Syrië: “Kans dat uiteindelijke dodentol boven 10.000 ligt”
Zo zwaar was de aardbeving in Turkije: kinderen van onder puin gehaald, gebouwen storten ook nu nog in
MEER OVER
Open Vld wil bedrijven op ‘rode lijst’ in stikstof-dossier nog kans geven op doorstart
Als het van Open Vld afhangt, moeten de bedrijven die op de veelbesproken ‘rode lijst’ staan in …
Nederlandse wielerbond heeft geen geld voor feest: wereldkampioen Mathieu van der Poel viert dan maar om de hoek in De Vogelenzang
De Nederlandse wielerbond had geen budget om haar wereldkampioen Mathieu van der Poel zondagavond …
Racing Genk bindt goudhaantje Bilal El Khannouss tot 2027 aan zich
Goudhaantje Bilal El Khannouss (18) heeft een verbeterd contract bij Racing Genk ondertekend tot …
Mike en Hilde mogen drie jaar niet meer vliegen met TUI... omdat hondje moest plassen: “Ons zien ze nooit meer terug”
Mike Adem (52) en Hilde Mertens (50) uit Hofstade vlogen steeds met TUI naar hun …