Goedele Liekens censureerde 'Zonde van de zendtijd' niét
In tegenstelling tot eerdere berichten, liet Goedele Liekens géén verborgen cameragrap uit het programma 'Zonde van de zendtijd' halen.
"Henk Rijckaert en Bert Gabriëls van Zonde van de zendtijd hebben met verbazing de berichten gelezen die de voorbije dagen in de media. Daarin werd gemeld dat Goedele Liekens een uitzending van Zonde van de zendtijd zou hebben gecensureerd. Henk en Bert willen bij deze uitdrukkelijk benadrukken dat deze berichten fout zijn", klinkt het bij de VRT.
"De excuses die zij via allerlei media aangeboden hebben aan een zekere ‘Goedele’, betreffen dus niet mevrouw Liekens. Daarom wensen zij zich nu uitdrukkelijk bij Goedele Liekens te excuseren voor het mogelijke ongemak dat deze foutieve berichten hebben veroorzaakt."
Foto VRT
Hoofdpunten
Opgejaagde drugsgangster Bilal B. geeft zich aan, rivalen antwoorden enkele uren later met bomaanslag op woning van familie
Belgische voetbalclubs leggen zich niet neer bij verbod op gokreclame
Indrukwekkende beelden tonen hoe patiënt probeert te ontsnappen uit forensisch psychiatrische instelling
Jennifer Lopez en Gisele Bündchen zweren bij sport voor 5 uur ’s ochtends, maar heeft dat ook nut?
MEER OVER
Minstens 170 mensen opgepakt en 150 agenten gewond bij protesten over pensioenhervorming
Als gevolg van de rellen die in Frankrijk plaatsvonden in de marge van het vakbondsprotest tegen …
“Geopolitieke update” voor internationale handelsakkoorden nodig, aldus De Croo
Het Europese handelsbeleid heeft nood aan een “geopolitieke update” in het licht van de …
Belgische voetbalclubs leggen zich niet neer bij verbod op gokreclame
De Belgische voetbalclubs bundelen de krachten tegen het verbod op gokreclame. Door die maatregel …
Von der Leyen kondigt initiatief voor gedeporteerde Oekraïense kinderen aan
Europees Commissievoorzitter Ursula von der Leyen en de Poolse premier Mateusz Morawiecki …