
Premier Leterme praat met parlementsvoorzitters over nieuwe afspraken prins Laurent
Premier Yves Leterme praat maandagmiddag met de voorzitters van Kamer en Senaat over de nieuwe afspraken waaraan prins Laurent zich moet houden. De premier had afgelopen vrijdag een gesprek met de prins nadat enkele initiatieven van Laurent voor heel wat commotie hadden gezorgd.
Laurent kreeg kritiek voor een Congo-reis die hij maakte tegen het advies van koning en regering in. Toen vorige week bekend raakte dat hij ook een aantal Libische diplomaten had ontmoet, besliste de premier om de jongste zoon van de koning een aantal "strikt na te komen regels en verbintenissen" voor te leggen.
Vrijdag kwamen de eerste minister en de prins tijdens een ontmoeting overeen dat de acties van de prins in de toekomst duidelijk omkaderd zullen worden. Premier Leterme koppelt over het resultaat van die afspraken maandag terug met Kamervoorzitter André Flahaut (PS) en Senaatsvoorzitter Danny Pieters (N-VA).
Beeld: Photonews
MEER OVER André Flahaut
Flahaut: "Volvo maakte geen offerte voor parlement"
Volvo heeft helemaal geen offerte opgemaakt en vroeg zelfs geen bestek op voor de vervanging van …
Kamerleden krijgen geen premie meer bij vrijwillig vertrek
De Conferentie van voorzitters van de Kamer van Volksvertegenwoordigers heeft zopas eenparig …
Kamervoorzitter Flahaut excuseert zich niet tegenover Vlamingen
Kamervoorzitter André Flahaut (PS) excuseert zich niét voor de uitspraken die hij over de …