"D'Onofrio naar Milaan voor transfer Axel Witsel"
03/06/'11
Voetbal Binnenland
Volgens de RTBF is Luciano D'Onofrio, de sterke man bij Standard, onlangs naar Milaan gereisd. Hij zou er met het bestuur van AC Milan hebben gesproken over de transfer van zijn goudhaantje Axel Witsel. D'Onofrio ontkent echter dat dit het doel van zijn trip was.
Wel zeker is dat twee scouts van de Rossoneri enkele wedstrijden van de Luikenaars hebben bijgewoond om Witsel te scouten. Het is ook een publiek geheim dat D'Onofrio goed bevriend is met Adriano Galliani, vicevoorzitter bij de Italiaanse landskampioen.
"Ik ben nog geen Italiaans aan het studeren, neen", aldus de gewezen Gouden Schoen in een reactie. De talentvolle middenvelder heeft nu ongetwijfeld andere dingen aan het hoofd, te beginnen met de cruciale interland van vanavond tegen Turkije.
"Er zijn geen excuses. De voorbereiding was perfect. We moeten de Turken meteen onder druk zetten. Ze mogen geen tijd krijgen om te voetballen. Als iedereen zich goed voelt en zijn werk doet, hebben de Turken een probleem", blikt de Rode Duivel vooruit.
Witsel erkent wel dat hij als nog beter wil worden dat hij naar het buitenland moet. "Dat merk ik op training tegen Kompany en Van Buyten. Ze zijn veel scherper in de duels en ze gedragen zich altijd als profs."
Beeld: PhotoNews