Tennistornooi Zilveren Klomp
29/12/'08
Sint-Gillis-Waas (9170)
Het 26ste tennis kalkoentornooi Zilveren Klomp ging van 20 december tot en met 28 december door. 28 december was de dag van de elf finales. Spannende, sportieve wedstrijden werden er in de loop van het tornooi meer dan genoeg gespeeld. De finales mochten er zeker en vast ook wel zijn.
We mochten ons verheugen op het feit dat er zoveel finalisten waren van onze eigen club, maar ook tennisclub Linkeroever (49 ingeschreven koppels) deed zijn duit in het zakje.
Een paar kwetsuren (spierscheuren) waren de enige negatieve punten van het tornooi. En dan vooral Karel De Paepe, die met zijn 76 jaar de oudste deelnemer was en moest opgeven met die vervelende kwetsuur. Op dat ogenblik was zijn wedstrijd bijna gespeeld en stond Karel met zijn teammaat ruim aan de leiding.
Als kers op de taart werd aan iedere aanwezige op de prijsuitreiking een formulier uitgedeeld waarop men de juiste tijd moest invullen voor het opslagen van 120 ballen door Hilaire van Puymbroek en het besnaren van een raket door Dieter Calle. De winnaar ontving deze besnaarde raket, geschonken door Dieter. Het tornooi werd afgesloten met een receptie, aangeboden door Dominique en Hilaire.
Uitslagen
Heren dubbel 120 ptn. Finale: De Kinders Dirk/De Rijckere Anthony-Callens Bart/Laenen Gert 6/2 6/4
Dubbel gemengd 120 ptn. Finale: Martens Margot/Dias Hans-Van Gansen Sofie/Willaert Sebastian 6/2 5/7 9/7
Dubbel heren 50 ptn. Finale: Apers Dirk/Lommaert Pascal-Dias Hans/Wuyts Jochen 3/6 6/0 7/1
Dubbel dames 50 ptn. Finale: Cotman Nancy/De Rudder Tanja-De Rudder Maaike/Van Der Weken Gita 7/5 4/6 7/3
Dubbel gemengd 50 ptn. Finale: Stappers Karine/Verhaegen Boni-Pluym Yvette/Van Jolle Michael 6/2 1/6 9/7
Dubbel heren 25 ptn. Finale: Develter Frans/De Clerck Mario-De Kever Davy/Jacob Philip 6/3 6/3
Dubbel dames 25 ptn. Finale: Van den Hof Marleen/Verberckmoes Sarie - Van der Bruggen An/Reyns Marina 6/1 6/1
Dubbel gemengd 25 punten. Finale: Firlafijn Claire/Deckers Geert-Van Malderen Kathy/De Burger Etienne 3/6 6/4 7/3
Dubbel junior veteranen 35 ptn. Finale: Trommelmans Dirk/Vermeylen Philip-Balliauw Luc/Jacob Philip 6/2 6/4
Dubbel heren 55 plus 15 ptn. Finale; Van Hoye Jo/Vlaeminck Arnold-Leemans Tony/Vereecken Lucien 5/7 6/0 7/3
Auteur: HS
Dit artikel werd geschreven door een burger en kadert in het project 'Burgerjournalistiek'. Wil je ook graag artikeltjes schrijven? Lees dan het artikel over dit project.