Familie-acteur runt copycenter in Rumst
14/10/'08
Rumst (2840)
David Michiels, Wim Veugelen uit de VTM-soap Familie, is de nieuwe zaakvoerder van copycenter Printshop aan de Eikenstraat 57 in Reet (Rumst). “Een geluk bij een ongeluk, want binnenkort verdwijn ik uit de serie” zegt de acteur uit Ternat.
Ruim twee jaar geleden startte Walter Janssens uit Reet (Rumst) met een copycenter onder de naam Printshop. Walter is begrafenisondernemer en kocht een aantal gesofistikeerde printers en fotokopiemachines voor het drukwerk dat hierbij komt kijken.
Omdat de toestellen mogelijk ook voor ander druk- en copiewerk konden dienen, opende hij hiervoor een tweede zaak. “De vraag bleek groter dan verwacht en het werd me uiteindelijk allemaal wat te druk”, zegt Janssens. “Omdat ik als zanger ook deelnam aan talentenwedstrijden bij VTM en ook het beheer van de VTM Soapband op mij nam, kende ik in dit wereldje nogal wat volk. Bleek dat acteur David Michiels op zoek was naar een bijberoep.”
Werkloos
David (33), op tv bekend als Kristof Knops in Verschoten en Zoon en als Wim Veugelen in Familie, bevestigt het verhaal. “Een acteur heeft geen vaste job. Ik wou me veilig stellen voor het geval ik zonder werk zou vallen. Dat blijkt nu al een goede beslissing te zijn, want ik kreeg te horen dat ik uit Familie word geschreven.”
De acteur blijft met zijn vrouw Lien in Ternat wonen en pendelt elke dag een half uurtje heen en weer. “Hoe vriendelijk de mensen in Reet ook zijn, mijn heimat blijf ik trouw. Die verplaatsing neem ik erbij. Als ik moet acteren, moet ik vaak nog verder rijden.”