Burgemeester: "Lint is goed leefbaar"
13/06/'12
Verkiezingen 2012
Volgens huidig burgemeester Stany Tuyteleers is Lint goed leefbaar. Vlaams Belang is het daarmee eens maar in aanloop van de verkiezingen gaan ze in vol verzet tegen het bestuur. Lint is inderdaad leefbaar maar vooral de burgemeester en de schepenen moeten eraan geloven.
Volgens Vlaams Belang zijn zware investeringen tijdens de huidige legislatuur vooruitgeschoven zoals de wegenis in de Bossenstraat en de Ganzenbol. Ook aan de uitbreiding van de sportinfrastructuur is nood aan maar daaraan werd volgens Vlaams Belang veel te weinig aandacht aan geschonken.
Groene ruimte wordt schaars in Lint maar toch zijn er nog nooit zoveel verkavelingsaanvragen goedgekeurd. Vlaams Belang voelt zich tijdens de gemeenteraden gedomineerd door CD&V en Open VLD waardoor het moeilijk oppositie voeren is.
Voor de verkiezingen stelt Vlaams Belang dus alvast meer inspraak van de burger via referenda en een zuinig en transparant bestuur.
EVDE