Vlaamse Michael Jackson bezoekt Donkmeer

vlaamse michael jackson bezoekt donkmeer

29/07/'10 De Waterfeesten op en rond het Donkmeer beroeren komend weekend heel Berlare en omstreken. ‘The King of Pop’ is het uitgangbord van deze editie.

Programmacoördinator Wen De Lathauwer is tevreden dat hij Crist’Of, de winnaar van de vtm-wedstrijd ‘My name is Michael’ voor de Vedettenparade kon strikken. “En die komt met een helikopter toe.” Defensie is ook opnieuw aanwezig met de Seaking, de nieuwe klimmuur, de ‘death ride’ en een rekruteringsstand.

De Lathouwer hoopt op minstens 10.000 bezoekers. “Daarmee kunnen we de gemeente na twee slechte jaren eens iets teruggeven.” Dat er die dag in Lokeren een heavy metaldag is gepland, kan alvast helpen.

“De Waterfeesten moeten een familiefeest zijn. Daarom brengen we ook zoveel kinderanimatie en straatacts. Maar vorig jaar zette men in Lokeren toen ook een familiedag op. Die concurrentie is dus weggevallen.”

Waren de artiesten en acts in deze economisch mindere periode nu goedkoper? “De artiesten houden hun prijs. Het geld van sponsors bovenop wat de gemeente ter beschikking stelt is daarom zeker nodig”, zegt De Lathauwer.

Angst voor toestanden zoals in Duisburg heeft de organisator niet. “De bezoekers zijn verspreid over een oppervlakte van 1 op 1,5 kilometer, met heel wat uitwegmogelijkheden. Bovendien zorgen we er voor dat er op de wegen voldoende plaats is om hulpdiensten door te laten. Hier kan zoiets dus niet gebeuren.”

NKB

Galerij


Bekijk alle artikels binnen Berlare (9290)

ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op 'Vlaamse Michael Jackson bezoekt Donkmeer'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Berlare (9290)

Meest gelezen in Berlare (9290)

Alles over

Naar mobiele versie van deze site

Sport

waasland beveren lommel afgelast 2
ook deze week wordt er enkel gevoetbald in jupiler league
tom boonen wint zijn tweede rit in qatar

She

de centen van ignace crombe
tess goossens houdt ermee op
antwerpse borsten krijgen hun verdiende walhalla

Vakantie

dit was disneyland in 1957 video
zo beleef je een zorgeloze en gezonde cruise
azuurblauwe zee en parelwitte stranden op de bahama s

Autonieuws

waanzin belg snowboardt op e411 video
getest daelim 125 s3 is potige scooter
kan je een flitscamera misleiden

Video's

  extern rick santorum wint in 3 staten
  extern lesley ann poppe uit de kleren voor playboy
  extern contador ik kom sterker terug