14-jarige Argentijn overleeft supportersgeweld niet
06/02/'10
De 14-jarige Walter Caceres, een Argentijnse jongen die donderdag zwaargewond raakte nadat zijn supportersbus werd beschoten, is overleden. Dat heeft het ziekenhuis waar hij verbleef bekend gemaakt.
Caceres werd donderdag in het ziekenhuis opgenomen nadat hij drie kogels in het hoofd kreeg. Twee andere supporters van Newell's Old Boys raakten ook gewond, maar verkeren niet in levensgevaar.
Ze waren op de terugweg van Buenos Aires na de 2-1 nederlaag van Newell's bij Huracan. De bus moest stoppen wegens technische problemen en werd toen door rivaliserende supporters beschoten.
"We hebben alles gedaan om het slachtoffer te redden, maar hij had veel pijn. Zijn toestand was hopeloos", aldus het ziekenhuis.