Vercauteren: "De Bruyne heeft extra begeleiding nodig"
25/08/'10
Omdat de kwalificatie niet meer kan, gebruikt Frank Vercauteren de trip naar Porto als een ministage om aan teambuilding te doen. “We nemen sportpsycholoog Johan Desmadryl mee en zullen in aparte groepen met de spelers praten. Vooral Kevin De Bruyne heeft in deze voor hem hectische tijden extra begeleiding nodig”, aldus de coach.
“Kevin wordt door iedereen opgeëist. Vroeg of laat betaal je dat cash en kom je in een dip terecht. Zo kan het voor hem echt niet meer verder. Hij heeft rust nodig”, vertelt Vercauteren.
“Mentaal krijgt Kevin nu veel te verwerken. Niet dat er al een probleem is, maar vroeg of laat ga je als jonge speler toch mee in zo een verhaal. Kevin mag trouwens altijd op mij rekenen. Ook als hij Genk zou verlaten", besluit de trainer van de Limburgse competitieleider.
Ondertussen blijven de aanbiedingen voor het toptalent binnenstromen. Zo zou ook de Duitse eersteklasser Hoffenheim zich gemeld hebben. Maar aangezien er nog geen "absurd" bod is binnengekomen, oordeelde de raad van bestuur van Genk dat de transfer (nog) niet bespreekbaar is.
De transfer van Moussa Koita naar het Bulgaarse Burgas is wel zo goed als rond.