Karel Geraerts wilde ref Verbist "op zijn bakkes slaan"

karel geraerts wilde ref verbist op zijn bakkes slaan

24/08/'10 Toen Club-speler Karel Geraerts na de met 1-2 verloren thuismatch tegen KV Mechelen hoorde dat het doelpunt van zijn teammaat Akpala ten onrechte door scheidsrechter Verbist voor buitenspel werd afgekeurd, brieste hij: "Echt waar? Ik heb zin om Verbist een mot op zijn bakkes te geven".

De uitspraak van Geraerts is niet het enige akkefietje na die bittere Club Brugge - KV Mechelen. Tijdens de rust sloeg Club-speler Wilfried Dalmat tegenspeler Antonio Ghomsi van Mechelen met de vlakke hand in het gezicht. Maar dat incident werd niet opgemerkt door de wedstrijdleiding en blijft dus zonder gevolg.

Die verbale uithaal van Geraerts daarentegen kan de middenvelder duur te staan komen. Het bondsparket gaat eerstdaags beslissen of Geraerts voor het Sportcomité moet verschijnen. "Die uitspraak is erover, we zullen nog eens goed nadenken", aldus bondsprocureur René Verstringhe.

"Niet geslagen"

"Ik heb geen spijt van mijn woorden. Ik heb gezegd dat ik zin had om te slaan, maar ik heb het niet gedaan. Ik zie het probleem niet", reageert Geraerts.

In het nadeel van Geraerts speelt dat hij vorig seizoen ook ostentatief een scheidsrechter op de korrel nam. Op het veld van Zulte-Waregem maakte Geraerts het bekende omkoopgebaar (geld wegsteken in de borstzak) omdat hij "twijfels had bij de neutraliteit van de scheidsrechter".

Duidelijke regels

Ook een erg gefrustreerde Club-manager Luc Devroe ging afgelopen zondag hard tekeer tegen scheidsrechter Verbist, maar hij krijgt het voordeel van de twijfel. "Hij bewijst er zijn club allerminst een dienst mee, maar we hanteren hier het principe van de uitzonderingsmaatregel", aldus Verstringhe.

Ivan De Witte, voorzitter van de Profliga, wil naar aanleiding van deze incidenten duidelijke regels opstellen over wat wel en niet door de beugel kan.



Bekijk alle artikels binnen voetbal binnenland

ReactiesWat vind jij?

  • 7/7

    Yves Steenssens VERREBROEK, 24 augustus '10 om 21:15 Ongepast?

    De tijd lijkt definitief voorbij dat Brugge jaarlijks 15 punten thuis cadeau kreeg......en zeg niet dat het geen waar is......
    ID=708638 / GEBRUIKER=339510
  • 6/7

    viktor van gestel RETIE, 24 augustus '10 om 21:04 Ongepast?

    Niemand heeft ZELF zo'n groot " bakkes" als Geeraerts zelf! Hij werd destijds aangenomen omdat hij de bal het verst BUITEN kon stampen over de tribune. NIET omdat hij goed zou kunnen sjotten! So what? Die kerel is gewoon gefrustreerd toch?
    ID=708632 / GEBRUIKER=107015
  • 5/7

    Bet weter ANTWERPEN, 24 augustus '10 om 20:12 Ongepast?

    Ik (had) een lichte voorkeur voor Brugge tov rsca en standard, maar sinds Devroe daar aan het wiel draait ben ik beetje antie gworden; De sfeer, manier van uitspraken, voorbeeldfunctie zijn ver heel ver te zoeken. Idd ook het type speler dat er tegenwoordig ronddraait! Varkens, beesten, dat klinkt beter tegenwoordig! En voor de rest altijd zagen op een ander (Stijnen) en zelf nen heilige zijn! remember zijn tackels ! idem voor Sonckske, maar die gaat nu Lierse wat verdere naar de knoppen helpen!
    ID=708601 / GEBRUIKER=454234
  • 4/7

    Jef Geukens TURNHOUT, 24 augustus '10 om 17:29 Ongepast?

    Excuseer me voor de platte uitdrukking: " ... terwijl hij zelf een smoel heeft om leer op te kloppen ..."
    ID=708507 / GEBRUIKER=467068
  • 3/7

    vincent nachtegael BALEN, 24 augustus '10 om 14:57 Ongepast?

    @André van de plas: ik denk dat u met het woord egotrippers te gebruiken toch lichtjes overdrijft. ten eerste, de slag van Dalmat, wat ging er aan vooraf ( als hij al effectief iets zou gedaan hebben)?? ten tweede, Donk zijn stamp, ik denk dat er wekelijks andere dingen te zien zijn op de voetbalvelden. Voetbal is nu eenmaal een sport waar het bijna onmogelijjk is om eens niet te trekken, stampen, duwen,.... en die tackle op een mechels been???? ik denk dat er zelf heel weinig been is geraakt. ik keur niet goed dat er op een veld een veldslag wordt uitgevoerd, maar ik kan u verzekeren dat dit zeker niet het geval was afgelopen zondag in het JanBreydelstadion.
    ID=708430 / GEBRUIKER=466395

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Sport

kunstschaatser kevin van der perren breekt pols
club brugge werft noorse spits mushaga bakenga aan
westerlo versterkt zich met nederlander michiel hemmen 2

She

geef je seksleven een boost slaap apart
tablet op schoot niet gezond voor hoofd en nek
siberisch winterweer tot 11 graden op komst zo blijf je lekker warm

Vakantie

kunst en bmw s in spartanburg
b b in hartje waals brabant
luxueuze skichalets met duur prijskaartje

Autonieuws

foto s hyundai ix45 uitgelekt
kunst met karton
fiat panda 4x4 gespot

Video's

  extern is contrastvloeistof wel veilig
  extern rechter legt man leesstraf op
  extern imf economie zal niet groeien