Reynaldo langer bij Cercle, Tchité naar Standard?

reynaldo langer bij cercle tchite naar standard

20/05/'10 Cercle Brugge leent ook volgend seizoen de aanvallers Reynaldo en Olivier Mukendi van landskampioen Anderlecht. Daar zijn beide teams het over eens geraakt.

Sinds Glen De Boeck aan het roer staat bij groen-zwart is er sprake van een nauwe band tussen de vereniging en Anderlecht. Zo werd eerder ook al Kanu in het Jan Breydelstadion gestald.

Cercle Brugge onderhandelt ook nog volop met Racing Genk om ook Jelle Vossen langer te kunnen huren.

Tchité

Standard wil dan weer graag Mohamed Tchité naar België halen. De spits verlaat meer dan waarschijnlijk het Spaanse Santander. De Luikenaars moeten echter oppassen, want ook West Bromwich ligt op de loer.

"Ik sluit een terugkeer naar België niet uit", aldus Tchité, die in ons land voor Anderlecht en Standard uitkwam. "Ik ben Belg en houd van België. Dat de competitie minder is dan de Primera Division? Daar zie ik geen graten in."



Bekijk alle artikels binnen voetbal binnenland

ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op 'Reynaldo langer bij Cercle, Tchité naar Standard?'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Sport

rob peeters opnieuw sterkste in kasteelcross
rob peeters opnieuw sterkste in kasteelcross 2
chelsea en lukaku kunnen niet scoren tegen norwich

She

zonlicht voorkomt mentale problemen
de g spot bestaat niet
ann lemmens kapot van verdriet

Vakantie

5 tips voor een regendagje uit aan de belgische kust
dit zijn de amerikaanse must sees van 2012
ongewone hippe en trendy sneeuwvakanties

Autonieuws

mitsubishi komt met nieuweling
audi r8 limousine video
mogelijk volgende week bod youngman op saab

Video's

  extern hinder op het spoor door gaslek
  extern afbraak spookbrug in varsenare
  extern protest tegen spooragressie