Justine Henin wil ook in Sydney spelen
10/12/'09
Justine Henin wil zich zo goed mogelijk voorbereiden op de Australian Open. Ze wil vlak ervoor ook het WTA-tornooi van Sydney spelen.
Volgens een journalist van het Franse l'Equipe wil Henin ook Sydney meenemen in haar voorbereiding op het eerste grandslamtornooi van het jaar. "Wat er ook gebeurt. Zelfs als ik in Brisbane de finale speel. Ik heb matchritme nodig", zou de voormalige nummer 1 gezegd hebben.
Een uitnodiging krijgen voor Sydney, waar Henin al drie keer won, kan normaal geen probleem opleveren. Tornooiorganisator Craig Watson liet maandag al verstaan dat hij tot het laatste moment wil wachten om de laatste twee wildcards weg te geven. Vermoedelijk doelde hij daarmee op Henin en Kim Clijsters.
Haar officiële comeback maakt Henin in het WTA-tornooi van Brisbane dat van 3 tot 10 januari loopt. Aansluitend vindt het tornooi van Sydney plaats (10-16 januari). De Australian Open begint dan weer op 18 januari.