Diamond Games volgend jaar weer tornooi van twee dagen
10/12/'09
De Thomas Cook Diamond Games keren in 2010 weer terug als een tweedaags evenement. Het tornooi zal dan doorgaan op 8 én 9 december 2010.
De Diamond Games waren jarenlang een vaste waarde in Antwerpen, maar dit jaar onderging het tornooi enkele veranderingen. Zo werden de Diamond Games geschrapt als WTA-tornooi en moesten ze een tijdje verder als demonstratietornooi.
Lees ook: Clijsters verslaat Williams op Diamond Games
De wedstrijden werden dit jaar op één dag afgehandeld, maar de organisatie brengt daar volgend jaar weer verandering in. De Thomas Cook Diamond Games gaan dan door op 8 én 9 december.
Het gegeerde diamanten racket, dat normaal gezien weggelegd was voor de speelster die het tornooi drie keer wist te winnen in vijf jaar tijd, verdween dit jaar ook in de kast. Afhankelijk van wat er de volgende jaren nog uit de bus komt voor de Diamond Games, zal het racket misschien nog terugkeren.