Aalst betaalt geen 50.000 euro voor 'Mijn Restaurant'

aalst betaalt geen 50 000 euro voor mijn restaurant

30/07 De stad Aalst zal geen 50.000 euro betalen voor de Aalsterse deelname aan het VTM-programma 'Mijn Restaurant'. De Vlaamse Media Maatschappij eist dat geld voor de publiciteit die de stad kreeg in het programma.

De steden die de finale haalden, moesten 50.000 euro betalen voor publiciteit. Volgens VTM bestond daarover een mondelinge overeenkomst. Het stadsbestuur van Aalst weigert die geldsom te betalen. "Voor zo'n som geld moet er wel iets op papier staan. We zullen dit bedrag niet zomaar overmaken. Komt er een dagvaarding, dan zullen we de situatie opnieuw bekijken. Zolang die er niet is, betalen we niet", klinkt het bij schepen van Cultuur Dylan Casaer (sp.a).

Aalst, dat met Karnivale de finale won, vindt dat de stad niet positief in beeld werd gebracht. Bovendien hebben andere steden, die aan eerdere edities van het programma deelnamen, volgens het stadsbestuur nooit zoveel betaald.

VTM-persverantwoordelijke Sara Vercauteren heeft intussen laten weten dat de procedure tegen de stad Aalst wordt verdergezet. Het is nog niet duidelijk wat de volgende stappen zijn.

Lees ook: 'Karnivale' wint 'Mijn Restaurant!'



Bekijk alle artikels binnen media en cultuur

Reacties

  • 1/1

    Mien Ondelin ANTWERPEN, 30 juli '10 om 08:42 Ongepast?

    Laat je niet kennen Aalst, dat is alles wat VTM van leeft: reclame, reclame, reclame!!! Je moet maar naar iets op hun zender kijken dat amper een half uur duurt, reken daar nog een kwartier bovenop want die aflevering wordt nog eens in twee tot drie gesplitst want tussen die splitsingen komt er een reclameBLOK van weereens vijf minuten! Dat is ook de reden waarom ik nooit iets volledig zie of zelfs niet zie op VTM! Hun nieuws is gewoon geen objectief nieuws!!! TV EEN daarentegen, die kunnen echt nieuws geven!!!

    ID=694889 / GEBRUIKER=348562

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Sport

kim clijsters vlot naar tweede ronde us open
philippe gilbert pakt derde rit vuelta
ruud van nistelrooij speelt weer voor nationale ploeg

She

nieuwe jeans past 80pct van de vrouwen
kate moss aan de kant gezet voor 19 jarige bij topshop
zes op de tien kinderen uit thuisonderwijs behalen geen diploma

Autonieuws

getest spectaculaire mercedes sls amg
hyundai onthult rb concept
einde wiesmann mf5 door gebrek bmw motoren

Video's

  extern de communautaire domino van di rupo
  extern mexico onveilig voor studenten
  extern george clooney ik krijg teveel aandacht