Herman Brusselmans stopt al met sabbatjaar
05/02
Herman Brusselmans is opnieuw een boek aan het schrijven. Nochtans besliste de auteur vorig jaar dat hij een sabbatjaar zou inlassen in 2010.
Twee weken geleden is Brusselmans opnieuw beginnen schrijven. Hij werkt aan 'Trager dan de snelheid', de opvolger van 'De man die werk vond' en 'Nog drie keer slapen en ik word wakker'.
"Ik heb de afgelopen maanden veel geleerd", vertelt Brusselmans in Het Laatste Nieuws, de krant waarvoor hij ook columnist is. "Dat schrijven bij mij geen knopje is dat ik hierboven zomaar even kan uitzetten, bijvoorbeeld. Ik schrijf graag en ik schrijf graag veel."
In juli wil de schrijver klaar zijn met het laatste deel van de trilogie en in september wil hij alweer aan zijn volgende roman beginnen.
Het 'sabbatjaar' waarin hij ging rusten en niets doen heeft dus maar een maand geduurd.