Apple toont vanavond zijn nieuwe supergadget
27/01/'10
Computerfabrikant Apple - o.a. bekend van zijn iPod-muziekspeler en iPhone-smartphone - zal vandaag zijn nieuwste innovatie aan de wereld voorstellen. Naar algemene verwachting zou het gaan om de langverwachte internettablet van het bedrijf; mogelijk met de naam iSlate.
De webtablet is een platte, ultradraagbare multimediacomputer, waar de bediening volledig via aanrakingen op het lcd-scherm gebeurt. Met de tablet zou de gebruiker o.a. draadloos op het internet kunnen surfen, foto’s of video’s bekijken, gamen of elektronische boeken lezen.
Naar goede gewoonte slaagde het bedrijf er de voorbije weken in om via de wereldwijde geruchtenmolen hooggespannen verwachtingen te creëren. Zo werd o.a. bekend dat het bedrijf de url www.islate.com gereserveerd had. De Wall Street Journal wist dan alvast te melden dan de tablet een scherm van 10 à 11 inch zou meekrijgen en tussen de 500 en 1000 dollar zou gaan kosten.
Apple-topman Steve Jobs zal in het Yerba Buena Center for the Arts in San Francisco duidelijkheid brengen. Dat zal rond 19 uur onze tijd gebeuren.
RaP
Galerij