"Twitter is pedo-paradijs"

twitter is pedo paradijs

23/10/'09 De sociale netwerksite Twitter is een gratis en makkelijk jachtterrein voor kinderlokkers, zeggen experts.

The Sun, de grootste krant van Engeland, kreeg een online conversatie tussen jongeren en een geïnfiltreerde pedofiel onder ogen.

De man vroeg aan aan een 13-jarige jongen die een foto van zichzelf en zijn zusje op Twitter had gezet: "Wat wil je graag doen? Waar zou je heen willen gaan?" De jongen antwoordde: "Ben je me aan het versieren?" Waarop de man zei: "Nee, helemaal niet. Ik wil gewoon wat meer te weten komen over je."

Kinderbeschermingsexpert Mark Williams-Thomas: "Als je dit soort tweets bekijkt, zou ik zeggen dat de jongen gevolgd wordt door een volwassene die zich als tiener uitgeeft. Het toont hoe makkelijk het voor een pedofiel is om op kinderen te jagen via Twitter."

Andere Twitterpagina's tonen dat weer obscene foto's van Thaise meisjes die duidelijk geen 18 jaar zijn.

Geen controle

Williams-Thomas: "Het probleem is dat niemand Twitter in de gaten houdt. Twitter zou zelf ook de pagina's moeten nakijken, maar dat gebeurt niet."



Bekijk alle artikels binnen media en cultuur

Reacties

Er zijn nog geen reacties op '"Twitter is pedo-paradijs"'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Sport

mangel slaat dubbelslag in ronde van wallonie
darko pivaljevic ik kan geen dertig matchen meer aan
van den broeck ik besef dat mijn vroegere leven gedaan is

She

vrouwen vrezen restaurantbezoekje
bruiloft plannen doe je vooral op het werk
vrouwen verkiezen cocktail boven champagne

Autonieuws

mercedes cl63 amg onthuld
tiener ruilt gsm voor porsche boxster
renard grand tourer is unieke creatie

Video's

  extern zeilmeisje mag vertrekken
  extern vliegtuig lufthansa stort neer en breekt in tweeen
  extern kitten spectaculair bevrijd