Justin Timberlake en Emma Stone zijn favorieten voor 'Dirty Dancing'
11/08/'11
Media & Cultuur
De remake van de film 'Dirty Dancing' is pas aangekondigd, maar er wordt al druk gespeculeerd over de hoofdrolspelers. Vooral Justin Timberlake en Emma Stone zijn de grote favorieten, zo blijkt.
Bookmaker Paddy Power heeft een lijst opgesteld met mogelijke opvolgers van Patrick Swayze en Jennifer Grey. De Amerikaanse zanger en acteur Justin Timberlake is voorlopig de grootste favoriet met 3 tegen 1. 'Thor'-ster Chris Hemsworth en danser Derek Hough vervolledigen de top drie met 6 tegen 1 en 8 tegen 1.
Ook Zac Efron, Channing Tatum, Justin Bieber en 'Harry Potter'-acteurs Daniel Radcliffe en Rupert Grint komen in de lijst voor.

Voor de vrouwelijke hoofdrol wordt dan weer naar actrice Emma Stone gekeken. Zij doet het met 5 tegen 1 beter dan Lea Michele en Emma Roberts (8 tegen 1). Ook Ellen Page, Miley Cyrus en Selena Gomez worden vernoemd.
Beeld: Photonews