Abigail Abraham: 'Veel druk op schouders van jonge mensen'
26/01/'12
Interactief
Terwijl haar generatiegenoten zich zorgen maken over de toekomst en volop in debat gaan met de vakbonden, gaat voor de jonge actrice Abigail Abraham een hele wereld open. Pas afgestudeerd speelt ze momenteel Lynn in Thuis, u zag haar onlangs ook in De laatste show. Dit weekend schittert ze in het weekendmagazine van uw krant.
Hoewel het leven haar toelacht, heeft Abigail haar mening over jong zijn vandaag. "Er rust veel druk op de schouders van jonge mensen. Heb je een diploma dan is het nog altijd niet evident om aan werk te geraken en als je dat toch vindt dan wordt er meteen heel veel van je verwacht.
Tegelijkertijd moet je zien te sparen om een huis te kunnen kopen terwijl de prijzen verder de pan uit swingen… Dat brengt allemaal geweldig veel druk met zich mee en die neemt nog steeds toe. Dat kan toch niet blijven duren?"
In Thuis speelt Abigail de onstuimige Lynn. "Aan de reacties merk ik dat sommige kijkers een negatief beeld hebben van Lynn: "Wat een slet!", hoor ik wel eens. Zelf vind ik het wel leuk om nu the bad girl te spelen omdat ik tijdens mijn opleiding net altijd de rollen van het brave meisje kreeg."
HVGo
Foto: Jan Van der Perre