IJsbeer Knut is gek

ijsbeer knut is gek

17/06/'10 Knut, 's werelds beroemdste ijsbeer, is gek. Tot die conclusie kwamen twee leden van de dierenrechtenorganisatie PETA.

Twee jaar lang observeerden Frank Albrecht (41) en Edmund Haferbeck (53) alle zoo-ijsberen in Duitsland. Ze namen foto's en filmden. Op die manier werd elke beweging vastgelegd.

Het duo concludeerde dat 27 van de 34 onderzochte dieren een beetje gek zijn. Alleen bij Knut zou de situatie dramatisch zijn.

De 3-jarige ijsbeer uit de Zoo van Berlijn imiteert zo bezoekers in plaats van zijn eigen moeder, zoals ijsberen in het wild dat doen (Knut werd bij de geboorte verstoten en opgevangen door verzorgers). Het beestje heeft naar verluidt ook ticks. Zo steekt hij dagelijks 200 tot 300 keer zijn tong uit. Knut slaat zichzelf ook regelmatig tegen de omheining.

De directie van de zoo lacht het rapport van de twee weg. Het zou naar verluidt uitstekend gaan met Knut.



Bekijk alle artikels binnen in de rand

ReactiesWat vind jij?

  • 8/8

    Peter Klaren BOOM, 17 juni '10 om 18:57 Ongepast?

    het heeft met wat anders te maken ook, welke meerwaarde bieden nog dieren die ten toon staan in kooi, terwijl iedereen in alle national geographic ea docu's rotverwent is deze dieren te hebben kunnen bewonderen in hun natuurlijke omgeving in paringsdans, op jacht, in rust etc...terwijl men hier niet naar een witte maar een GRIJS exemplaar met verloederde blik komt kijken, komaan wees eerlijk, schaf die zoo's eens af in de wereld. Dierenleed.
    ID=673311 / GEBRUIKER=356797
  • 7/8

    François Nuyts ANTWERPEN, 17 juni '10 om 18:01 Ongepast?

    Je moet het maar kunnen afbrengen zeg ik , twee jaar lang ijsberen observeren en er nog voor betaald worden ook. Die Albrecht heeft zijn frustratie nog steeds niet verwerkt blijkbaar en komt nu met dit verhaal op de proppen om toch maar zijn gelijk te te claimen. Gelukkig doet zot zijn geen zeer en zijn het alleen de kuren die de man parten spelen.
    ID=673281 / GEBRUIKER=980770
  • 6/8

    video pixel ANTWERPEN, 17 juni '10 om 15:53 Ongepast?

    Gek of niet gek dat laat ik in het midden. De vraag is natuurlijk hoe zou je jezelf gedragen mocht je geboren zijn in gevangenschap...
    ID=673199 / GEBRUIKER=1114682
  • 5/8

    johnny marquenie BORGERHOUT (ANTWERPEN), 17 juni '10 om 14:39 Ongepast?

    de mens en zijn intellegentie? eerst dieren tot uitsterven brengen en dan opsluiten om dier soort te beschermen. zouden de dieren daar ook zo over denken dat voor hun goed is? en hoe zouden wij reageren als wij onschuldig opgesloten worden zogenaamd om je te beschermen? hoe plezant zouden wij dit vinden?
    ID=673134 / GEBRUIKER=339770
  • 4/8

    Lieke Smidts NIJLEN, 17 juni '10 om 14:01 Ongepast?

    Wat is het probleem als knut een beetje gek zou zijn en een tik heeft? Dat beest is heel gelukkig en wie heeft er nu geen tik...ieder mens en dier heeft een tik ook al weten de meeste dit niet eens. En van een beetje gek zijn gaat men niet dood hé! Laat dat beest toch doen,het is gelukkig,heeft een goed leven en hele goede oppassers die voor hem zorgen. Dat die Frank en die Edmund eens beginnen met mekaar te onderzoeken...ze zijn misschien nog veel gekker dan knut zelf!
    ID=673112 / GEBRUIKER=288104

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Sport

ook geert wellens aan de tand gevoeld 2
ook geert wellens aan de tand gevoeld
zambia schakelt favoriet ghana uit in halve finale africa cup

She

jess donckers ik bevredig mezelf als ik niet kan slapen
jasper steverlinck verwent vier vrouwen in slaapkamer
zwangere miss gent in sexy lingerie video

Vakantie

nashville brengt ode aan johnny cash
romantiek troef in blankenberge

Autonieuws

inferno op finse snelweg video
gaat mercedes porsche 911 rivaal maken
waanzin belg snowboardt op e411 video

Video's

  extern bewakingscamera filmt metrocrash
  extern het blijft heel erg spannend
  extern hotels zijn nu al volgeboekt