Overvaller krijgt deur juwelier niet open, slaat wapen stuk tegen raam
11/03/'10
Woensdagmiddag rond 11.30 uur heeft een man een overval willen plegen op de juwelierszaak Roos in de Hogerstraat in Molenbeersel. De man botste tegen een gesloten deur en werd zo boos dat hij zijn geweer stuk sloeg tegen het raam. Juwelierster Roos Ferrer zag het allemaal van achter het raam gebeuren.
“Mijn juwelierszaak ligt naast mijn huis”, zegt Roos. “ Ik was in de keuken om een hapje te maken. Vanuit het keukenraam zag ik plots een man in een felblauwe overall naar de winkel wandelen. Hij droeg een rode sjaal en zwarte pet. Mijn zaak is altijd op slot. Klanten die de juwelierszaak binnen willen, moeten altijd eerst aanbellen. Pas daarna kan ik de deur openen.
De man duwde hard tegen de winkeldeur, maar die ging dus niet vanzelf open. Toen hij het bordje las ‘Klanten eerst aanbellen’, werd hij boos. Hij sloeg zo hard met het geweer tegen het raam dat het wapen brak. Een deel van het geweer liet hij achter op de parking. Even heeft hij nog op de deurbel geduwd, maar daarna is hij weggerend. Onmiddellijk daarop hoorde ik een wagen optrekken en wegrijden. Mogelijk waren de overvallers met twee, want zo snel kon de man niet in zijn wagen stappen en vertrekken."
De politie kwam ter plaatse en stelde een onderzoek in.