Modrikamen krijgt taart in gezicht

extreemrechtse modrikamen krijgt taart in gezicht

26/02/'10 De Brusselse advocaat Mischaël Modrikamen heeft woensdagavond in Louvain-la-Neuve een taart in het gezicht gekregen. De actie werd opgeëist door het collectief 'Pâte brisée'.

Modrikamen, die net als Rudy Aernoudt co-voorzitter is van de Personenpartij (PP), werd uitgenodigd om in de universiteitsstad te komen spreken. De man werd er echter getrakteerd met een taart in het gezicht. Het collectief, dat de actie opeiste, hoopt aan te tonen dat de PP een gevaarlijke partij is. De man, die de PP eind vorig jaar oprichtte, zou volgens hen spelen met extreemrechts ideeëngoed.

Mischaël Modrikamen raakte vorig jaar bekend in België als verdediger van de kleine aandeelhouders in de Fortis-zaak. In 2009 besliste de man om in de politiek te stappen.



Bekijk alle artikels binnen in de rand

ReactiesWat vind jij?

  • 5/5

    Pieter Terventen ANTWERPEN, 26 februari '10 om 12:56 Ongepast?

    en waar blijven de taarten voor de personen die uitverkoop aan Frankrijk en Nederland houden?
    ID=598005 / GEBRUIKER=341532
  • 4/5

    Kris Peeters PUURS, 26 februari '10 om 12:13 Ongepast?

    En dat die vele kleine aandeelhouders 150 eur proviesie dienden te betalen aan Modrikamen waarvoor ze nul komma nul eur schadevergoeding voor hebben gekregen omdat Modrikamen alles in de soep heft gedraaid.. die had zelfs de pretentie om verleden week nogmaals 150 bijkomende proviesie te vragen en twee dagen later verliest hij over de gehele 'Fortis afwikkeling lijn'.. Geld nodig voor zijn partij dus de mensen extra provisie laten betalen! Een schande is die kerel!
    ID=597953 / GEBRUIKER=338633
  • 3/5

    jan piedfort BRASSCHAAT, 26 februari '10 om 11:23 Ongepast?

    dat komt ervan wanneer de linkse partijen de gewone burger in de kou laten staan, dan ziet extreem rechts weeral een gat om erin te springen. Weeral eigen schuld dikke bult.
    ID=597889 / GEBRUIKER=816274
  • 2/5

    Frans Wouters ANTWERPEN, 26 februari '10 om 10:10 Ongepast?

    Ja, links is nu eenmaal zéér democratisch ingesteld, kijk maar naar onze linkse partijen
    ID=597822 / GEBRUIKER=338448
  • 1/5

    alphonsus willems GEEL, 26 februari '10 om 09:37 Ongepast?

    Extreemrechts moet langs àlle kanten bestreden worden. Als links de straat optrekt, in reactie op een rechtse vergadering, en auto's kapotslaat en winkelruiten in diggelen slaat; dan is dat alléén maar om te tonen hoe gevaarlijk rechts is. Een dictator van linkse signatuur zoals Stalin, Mao, Pol Pot of die Noord-Koreaan is duizend keer minder gevaarlijk als één van de rechtse kant.
    ID=597791 / GEBRUIKER=139221

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Sport

jackson gaat voor vijf op vijf in limburg
djokovic naar finale na marathonmatch tegen murray
sven nys vindt een wereldtitel niet genoeg

She

siberisch winterweer tot 11 graden op komst zo blijf je lekker warm
phaedra hoste vangt bot weekblad story blijft in de rekken liggen 2
16uur adieu aan goede voornemens

Vakantie

kunst en bmw s in spartanburg
b b in hartje waals brabant
luxueuze skichalets met duur prijskaartje

Autonieuws

mclaren mp4 12c cabrio stiekem gefotografeerd
chrysler van obama op ebay
gefacelifte bmw x6 voorgesteld

Video's

  extern londen klaar voor de spelen
  extern spontane staking bij van hool
  extern staking zal tot dinsdag duren