Lezersvraag: Addertje bij actie effectenrekening Deutsche Bank?

lezersvraag addertje bij actie effectenrekening deutsche bank

01/02/'10 Deutsche Bank biedt 0,50 % van de waarde van effecten diebij haar op een effectenrekening geplaatst worden. Zit hier geen addertje onder het gras? Deutsche Bank voert tot 31 maart 2010 twee campagnes om effecten aan te trekken.

Heeft u nog effecten aan toonder en u plaatst die op een effectenrekening bij Deutsche Bank ? Dan geeft de instelling u een premie van 0,50% van de waarde van de effecten, met een maximum van 2.500 euro.

Schrijft u de effecten over van een andere bank, dan betaalt Deutsche Bank u de transfertkosten terug, met een maximum van 500 euro.

Een addertje is er niet meteen. Het gaat gewoon om een commerciële zet van Deutsche Bank. Een campagne voeren om klanten aan te trekken kost altijd. Bovendien zijn klanten met een effecten doorgaans goede klanten. Dus investeert de bank in het terugbetalen van transfertkosten of in het geven van een commissie.

Vergeet daarbij niet dat alle Belgische effecten tegen eind 2013 op een effectenrekening geplaatst moeten worden. En eens men ergens klant is, verandert men niet makkelijk.

Wie ingaat op het bod, moet wel weten dat Deutsche Bank nadien een jaarlijks bewaarloon aanrekent van 8 euro per soort aandelen, obligaties of beleggingsfondsen. Er is wel een maximum van 80 euro voor heel de effectenrekening.

En wil u later terug naar een andere bank overstappen, dan kost u dat 10 euro voor elke post van Belgische beleggingen en 25 euro voor een post van buitenlandse beleggingen.

JVG

ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op 'Lezersvraag: Addertje bij actie effectenrekening Deutsche Bank?'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Sport

belgische veldritselectie in de bloemen gezet bij peeters en di rupo
contador ik blijf 100 procent renner
lars petter nordhaug primus in mallorca challenge

She

koning albert krijgt geld van het ocmw 2
lesley ann poppe naakt voor playboy
madonna komt naar belgie

Vakantie

vakantie gratis annuleren voor elfstedentocht
zo beleef je de ideale trip in rome
venetie wil cruiseschepen weren

Autonieuws

ferrari 250 gto voor 20 miljoen pond verkocht
volkswagen maakt elektrische up
van roestbak tot rallywagen plamuren schuren en spuiten

Video's

  extern energiefactuur loopt op
  extern bouwsector ligt stil
  extern madonna komt naar belgie