Koopjes doen het 1,5% beter

koopjes doen het 1 5pct beter

14/07/'10 Halfweg de koopjes is voor 1,5% meer verkocht dan vorig jaar, zegt het Neutraal Syndicaat voor Zelfstandigen. Na een moeilijke start loopt het nu vlotter.

Door het aanhoudende mooie weer gaan vooral de typische zomerspullen zoals topjes, rokjes, kleedjes, shorts en sandalen zeer vlot van de toonbank.

De lentecollectie zoals t-shirts met lange mouwen, lichte pulls en lange broeken blijft nog wat hangen. Nogmaals een bewijs dat het weer een grote invloed heeft op de verkoop. Handelaars verwachten wel dat de lentecollectie in de tweede helft van de soldenperiode zal verkocht worden, vooral omdat de kortingspercentages belangrijker worden.

De kortingpercentages waren aan de start van de solden 30% à 40%. Momenteel bieden de handelaars de stukken van de voorbije collectie aan de helft van de prijs aan. De laatste week komt er nog een extra afprijzing met kortingen tot 60% à 70%.

JVG



ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op 'Koopjes doen het 1,5% beter'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Sport

vadis odjidja twee maanden buiten strijd
kv verdediger moet cursus agressiebeheersing volgen 2
ronde van vlaanderen deelt eerste zes wildcards uit

She

miss belgie verwisselt duitse en belgische vlag
koen wauters gaat samen met vrouwlief valerie racen
vandaag is meest deprimerende dag van het jaar 3

Vakantie

ben jij de liefde tegengekomen op het vliegtuig
betaal wat je wil in deze b b
virtuele speurtocht naar disney schurken

Autonieuws

gespot gefacelifte bmw x6
fotoalbum autosalon van detroit 3
wathelet wil autobestuurders elke tien jaar oogtest opleggen 2

Video's

  extern de italianen zijn woedend
  extern ook huiszoekingen in mechelen
  extern schuldig verzuim bij de kerk