donderdag, 30 mei 2013
aanmelden
Regenbuien 10° / 16° Regenbuien

Carrefour start nu al met terug-naar-school-actie

23/05/'12 Economie Het is nog meer dan een maand wachten op de zomervakantie, maar supermarktketen Carrefour laat ouders nu al sparen voor het nieuwe schooljaar.

Heel wat ouders schrokken zich deze week een hoedje toen ze de nieuwe reclamefolder van Carrefour in de bus vonden. De supermarktketen laat mama’s en papa’s al vanaf vandaag, 23 mei, sparen voor het nieuwe schooljaar. “Spaar smileys en start het schooljaar een stuk voordeliger”, luidt het in de brochure.

En dat terwijl de zomervakantie nog ruim een maand van ons verwijderd is. “We zijn er inderdaad vroeg bij”, geeft Carrefourwoordvoerster Vera Vermeeren toe. “Maar op deze manier hebben ouders zeker voldoende tijd om hun spaarkaart vol te krijgen.”

Larie

Ivo Mechels van Test-Aankoop klinkt een stuk kritischer. “Half mei met reclame voor het nieuwe schooljaar op de proppen komen, is natuurlijk pure larie. De eerste schooldag ligt nog meer dan drie maanden voor ons.”

Toch doet Carrefour niets dat niet mag. “Het staat elke keten vrij zijn eigen marketingcampagne te organiseren. Maar voor heel veel ouders lijkt me dit veel te vroeg”, zegt Mechels.

Carrefours spaaractie werkt met zegels, waardoor u tot en met half augustus waardebonnen van zes euro kunt verzamelen. De traditionele ‘Terug-naar-school’-campagne - waarin boekentassen en kleurpotloden worden gepromoot - start pas eind juli.

RuSt Archieffoto