Belgisch meisje mag in Argentinië blijven
08/09/'10
Buitenland
Het Belgische meisje, dat na een vakantie bij haar moeder in Argentinië niet wilde terugkeren naar haar vader in België, heeft haar gram weten te halen. De 10-jarige Margot mag in het Zuid-Amerikaanse land blijven, zo schrijven de Corelio-kranten.
De tiener trok halverwege juli naar Argentinië om een maand bij haar moeder en twee halfzussen te logeren. Drie weken geleden had ze moeten terugkeren, maar meermaals weigerde ze op het vliegtuig naar huis te stappen. De Belgische ambassade in Buenos Aires probeerde nog tevergeefs te bemiddelen.
Lees ook: Meisje weigert terugkeer naar België na vakantie bij moeder
Haar vader, die in het Brusselse woont en het hoederecht heeft, heeft nu uiteindelijk zijn toestemming gegeven aan zijn ex om definitief voor hun dochter te zorgen.
In oktober komen de mama en de dochter naar België om alle documenten in orde te brengen. Nadien zou Margot regelmatig naar ons land vliegen om haar vader, grootmoeder en neefje nog eens te zien.