Brits oorlogsjournalist sterft in Afghanistan, fotograaf zwaargewond

10/01/'10 In het Afghaanse Nawa is een Britse journalist van de Sunday Mirror om het leven gekomen. Zijn fotograaf is zwaargewond.

De twee reisden zaterdag mee met een konvooi van de Amerikaanse marine. Het voertuig waarin het duo zat, reed helaas over een bermbom.

Naast de journalist vonden ook een Amerikaanse marinier en een Afghaanse soldaat de dood. Vier andere Amerikanen liepen verwondingen op.

De Britse minister van Defensie, Bob Ainsworth, heeft zijn medeleven betuigd aan de nabestaanden van de journalist. Die laat een vrouw en drie kinderen na.

De toestand van de fotograaf is ondanks zijn verwondingen stabiel. Normaal gezien wordt hij eind deze week overgevlogen naar Groot-Brittannië.



Bekijk alle artikels binnen buitenland

ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op 'Brits oorlogsjournalist sterft in Afghanistan, fotograaf zwaargewond'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Sport

standard verslaat beerschot met klinkende 6 1 cijfers 2
kv mechelen haalt uit tegen bergen 2
lierse wint verrassend van aa gent 2

She

eddy wally opent eigen museum in rusthuis
phara de aguirre vervangt martine tanghe
naomi campbell voor pinko

Vakantie

canada verkennen met tips van inwoners
met een app naar bonaire
sneeuw kost handenvol geld

Autonieuws

facelift seat ibiza
inschrijvingsbewijs van uw auto blijft populair bij dieven
dronken spookrijdster na 27km klemgereden

Video's

  extern kritiek uitbreiding vossenjacht
  extern truckchauffeurs voeren actie
  extern man vermoordt terminale vrouw