Vrachtwagenpyromaan slaat toe in Zonhoven
27/07/'10
Vannacht zijn op de parking langs de E314 tussen Zonhoven en Zolder twee vrachtwagens met nieuwe auto's uitgebrand. Er raakte niemand gewond. Het gaat volgens de politie heel waarschijnlijk om een nieuw geval van brandstichting, de vrachtwagens stonden een eindje van elkaar.
Blijkbaar is er een pyromaan aan het werk die het gemunt heeft op vrachtwagens met auto's. Het gaat minstens om het derde geval van brandstichting met telkens hetzelfde doelwit: een oplegger met nieuwe auto's.
Vorige week woensdag zijn op de transportzone Lar in het West-Vlaamse Rekkem ook twee vrachtwagens met auto's in de fik gestoken (foto). En vlak daarvoor, in de nacht van dinsdag op woensdag, brandde op de parking van het Shell-tankstation langs de E17 in Marke een vrachtwagen uit.
Volgens de politie is er ook op 15 juli een poging tot brandstichting in een vrachtwagen geweest, maar bleef de brand toen beperkt.
Bekijk de reportage van vtm: