Terug mooi weer op komst
01/06/'10
Binnenland
Het ziet er naar uit dat we de paraplu's weer even mogen wegstoppen. Nog tot woensdagmiddag zal er een dik wolkenpakket boven ons land hangen, maar daarna breekt de zon door.
Donderdag en vrijdag wordt droog en zonnig weer voorspeld. Zaterdagmiddag schommelen de temperaturen zelfs van 22 tot 25 graden. Ook zondag blijft het warm maar neemt de kans op een regen- en onweersbui wel toe.
Na het weekend wordt het opnieuw slechter. De temperaturen zouden dan de dieperik in gaan en er is terug sprake van buien.
Normale lente
Toch mogen we niet klagen over de lente van 2010. Die is volgens weerman David Dehenauw vrij normaal verlopen. Het was dit jaar zelfs een tikje droger dan tijdens de gemiddelde lente.
In totaal heeft het ook maar zo'n 33 dagen geregend. Dat zijn 10 dagen minder dan tijdens een normaal lenteseizoen. Ook de temperaturen waren op peil. De koude meimaand werd goedgemaakt met een zonnig april.