Voetgangster ontdekt drijvend mannenlijk in Dender
20/03/'10
In Denderleeuw is zaterdagnamiddag een mannenlijk uit de Dender gevist. Het parket van Dendermonde wil nog geen gegevens kwijt over de identiteit van het slachtoffer.
Een voetgangster deed vanmiddag de gruwelijke ontdekking. Zij zag een lijk in het water drijven. Onmiddellijk alarmeerde ze enkele vissers in de buurt die het lichaam naar de oever konden trekken.
Het brandweerkorps van Denderleeuw haalde het lijk uiteindelijk uit het water. Er volgt nu een lijkschouwing in het ziekenhuis van Aalst.
De cel Vermiste Personen van de federale politie en het parket van Dendermonde blies vorige donderdag nog de zoektocht naar drie vermiste mannen weer nieuw leven in. Of er een verband is, is niet bekend.