Zoo-verzorgers slaan rendier met schop (video)

zoo verzorgers slaan rendier met schop video

11/03/'10 In een filmpje op YouTube is te zien hoe verzorgers van de Antwerpse dierentuin een rendier slaan met een schop. Het incident dateert al van deze zomer, maar het filmpje is nu pas verspreid.

Het laat zien hoe de bronstige Jolf een verzorgster aanvalt. Haar collega’s reageren door het dier pal op zijn neus te slaan met de schop.

De Zoo betreurt het voorval. “Onze verzorgers waren in paniek”, zegt woordvoerster Ilse Segers. “Ze reageerden uit zelfbehoud.”

Bekijk hier de video



Bekijk alle artikels binnen binnenland

ReactiesWat vind jij?

  • 8/8

    dirk van rooy AGIOS NICOLAOS, 11 maart '10 om 10:48 Ongepast?

    als je ziet welke pijn zulke dieren kunnen uitstaan als ze in de natuur vechten om hun territorium dan is deze tiks met de schop "niks" ernstig... de opvoeders hebben goed hun best gedaan om er zonder al teveel kwetsuren vanaf te komen....krachten tussen mens en dier zijn enorm van verschil... stel u voor dat het gewei een oog had doorboort of het hart.... kon perfect evengoed gebeurt zijn... voor mij hebben ze goed werk geleverd en verdienen ze zeker geen straf .... sterkte in hun herstel.....
    ID=606416 / GEBRUIKER=458373
  • 7/8

    tommy van mechelen HOMBEEK, 11 maart '10 om 08:58 Ongepast?

    Als ik naar de zoo ga of een programma zie zoals "dieren in nesten" dan kan ik alleen maar zeggen, dat die verzorgers alleen maar het beste voor hebben met de dieren. Als dat dier met zijn gewij steekt en niet meer lost, dan zou ik ook graag hebben dat iemand er hem afhaalt, desnoods met een schop. Inderdaad, het is allemaal serieus uitvergroot. Vroeger kreeg ik ook wel eens een schermutseling van mijn ouders, als ik niet luisterde of iets mis deeed - nu noemt men dat "kindermishandeling". Nochtans heb ik er geen trauma van overgehouden!
    ID=606243 / GEBRUIKER=887416
  • 6/8

    F Irdally RANST, 11 maart '10 om 08:35 Ongepast?

    Ik geloof niet dat de verzorgers zich moeten laten bijten door één van hun dieren. En zo'n dier kalmeren "met de hand" op met "koest, koest" zal waarschijnlijk niet de meest adekwate manier zijn.
    ID=606219 / GEBRUIKER=475813
  • 5/8

    Rolf Gulickx BAARLE-HERTOG, 11 maart '10 om 07:56 Ongepast?

    Jammer dat dit verhaal zo waanzinnig uit vergroot moet worden. Op YouTube lees ik als commentaar dat men enkel maar naar diploma's kijkt etc... Ervaring kan je enkel maar opbouwen en een dier kan altijd onverwachts gevaarlijk uit de hoek komen, dat kan als verdediging zijn of als aanval. Of de reactie van de verzorgers correct is, ik wil alle mensen die commentaar geven een in dezelfde situatie zien reageren. Het gaat hier trouwens niet om een klein kopstootje van het rendier, zie de wonde van de verzorgster maar. Dus sterkte aan de verzorgers want zij zullen de komende dagen door velen vingerwijzend aangestaart worden.
    ID=606187 / GEBRUIKER=342668
  • 4/8

    bert janssens SINT-NIKLAAS, 11 maart '10 om 07:23 Ongepast?

    ik vindt dit een logische reactie na de aanval van dat rendier. als je met dieren werkt is er niet altijd een gepaste oplossing voor zulk een probleem.als je het niet kan voorkomen ,moet je reageren op het veld.
    ID=606165 / GEBRUIKER=869258

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Sport

kim clijsters plaatst zich voor halve finales op de australian open
federer door naar halve finales australian open
balotelli mogelijk 4 matchen geschorst voor trap tegen hoofd

She

dit zijn de populairste jongens en meisjesnamen
wil jij mijn seksvriendin worden
shari bachelor jeoffrey zocht geen lief

Vakantie

unieke vakantie met je harley davidson
wijn gastronomie en cultuur in de elzas
een wandelvakantie met alle comfort

Autonieuws

getest lancia thema palliatieve zorgen
mannen masturberen bij suzuki babes autosalon
nieuwe bmw 1 reeks gespot

Video's

  extern weer haute couture voor versace
  extern heidi klum en seal gaan scheiden
  extern achtervolging met gestolen auto