Smogalarm blijft ook dinsdag van kracht

smogalarm ook dinsdag nog van kracht

08/02/'10 Het smogalarm wordt minstens nog tot en met dinsdag verlengd. Dat laat de Intergewestelijke Cel voor het Leefmilieu (IRCEL) maandag weten.

De concentraties aan fijn stof in de lucht zijn de voorbije uren erg gedaald, maar volgens IRCEL niet voldoende om het smogalarm af te blazen. Ook morgen geldt er dus op verschillende autosnel- en ringwegen nog steeds een snelheidsbeperking tot 90 kilometer per uur. Maandag heeft de wegpolitie 2.866 bestuurders betrapt op overdreven snelheid.

Of het smogalarm ook woensdag nog van kracht zal blijven wordt dinsdagochtend beslist.



Bekijk alle artikels binnen binnenland

ReactiesWat vind jij?

  • 4/4

    Tormans freddy ESSEN, 09 februari '10 om 09:08 Ongepast?

    hipocrisie allom , Belgié wordt door Europa veroordeeld omdat wij zgz niets zouden doen aan de uitstoot van fijnstof, terwijl (en dat is bewezen) , Belgié de laagste uitstoot heeft van Europa heeft, en het is ook bewezen dat het teveel aan fijnstof via onze buurlanden ,ons land komt binnen gewaait,nu heb ik er niets tegen dat ik een paar km's trager moet rijden, maar wel dat die belachelijke maatregelen ons dermate schaden dat Belgié binnenkort geen economie meer heeft, dit met dan aan BBLM & groen
    ID=586477 / GEBRUIKER=339339
  • 3/4

    wilfried vanden berg WILRIJK (ANTWERPEN), 09 februari '10 om 05:06 Ongepast?

    Ik vind een levensgevaarlijke toestand.Neem in deze toestand maar eens elke morgen de E19 richting Brussel.En probeer dan maar eens tegen de snelheid van 90 de cowboy's van de vrachtwagens te passeren.Zelfs nu lappen ze alle regels van de verkeersveilgheid aan hun laars .Voorbij steken alla voilentéé.De één tegen 90 den andere 91 ,en de gewone automobilist wordt gewoon weggedrukt.Om maar niet te spreken ,om op een veilige manier een afrit te nemen. Nogmaals dit is een gevaarlijke toestand.Voor het milieu ok,maar mensenlevens op het spel zetten???
    ID=586432 / GEBRUIKER=337942
  • 2/4

    race eend BRECHT, 08 februari '10 om 21:51 Ongepast?

    er gebeurd bij smog alarm bijna geen ongeval dus wat houdt de minister van verkeersveiligheid tege om dit voorgoed in te voeren ?
    ID=586371 / GEBRUIKER=228872
  • 1/4

    Dirk Landuyt HAMME (O.-VL.), 08 februari '10 om 21:16 Ongepast?

    Zoals altijd, het profitariaat heeft geld geroken, en de smaak duidelijk te pakken...
    ID=586362 / GEBRUIKER=866472

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Sport

franse renner lemoine op dienst intensieve zorgen na zware val
belgische veldritselectie in de bloemen gezet bij peeters en di rupo
contador ik blijf 100 procent renner

She

jan verheyen elke kamer in huis moet ingewijd worden
koning albert krijgt geld van het ocmw 2

Vakantie

vakantie gratis annuleren voor elfstedentocht
zo beleef je de ideale trip in rome
venetie wil cruiseschepen weren

Autonieuws

dodge babe heeft verrassing in petto video
ferrari 250 gto voor 20 miljoen pond verkocht
volkswagen maakt elektrische up

Video's

  extern energiefactuur loopt op
  extern bouwsector ligt stil
  extern horecasector lijdt door koude