125 Belgische militairen thuis na missie in Afghanistan

125 belgische militairen thuis na missie in afghanistan

10/01/'10 Zo'n 125 Belgische militairen die op missie waren in Afghanistan, zijn zaterdagavond teruggekeerd met een Airbus A330.

In Kandahar stonden ze in voor de zes F-16's die er zijn gestationeerd.

Het toestel dat de militairen naar huis bracht, rekende de voorbije dagen met heel wat technische problemen af. Zo liep er bij een brandstoflek een ton kerosine weg in de riolen van Melsbroek.



Bekijk alle artikels binnen binnenland

ReactiesWat vind jij?

  • 3/3

    Nadia Verbeek KASTERLEE, 11 januari '10 om 14:46 Ongepast?

    ze vergeten er ook bij te zetten dat de militairen die vertrokken vanuit België naar Kandahar dat zij over en weer naar Melsbroek zijn gereden voor niets, en dat ze 's avonds terug thuis stonden en opnieuw de volgende ochtend naar Melsbroek moesten en opnieuw afscheid moesten nemen, en ze die maandag zelfs totaal niets van eten hebben gekregen in Melsbroek, en dat ze uiteindelijk zelfs dinsdag met redelijk wat uur vertraging zijn vertrokken. Ze zeggen er ook niet bij wat voor leed en ongemak het met zich mee heeft gebracht voor zowel de militairen als voor de achterblijvende gezinnen en families... maar ja, das niet belangrijk genoeg waarschijnlijk
    ID=566775 / GEBRUIKER=154854
  • 2/3

    Sonja Nijssen MOL, 10 januari '10 om 18:19 Ongepast?

    Welkom thuis heren !!!!! Geniet van jullie gezin, familie en vrienden!!!
    ID=566262 / GEBRUIKER=351479
  • 1/3

    Joseph Van de Perre DEURNE (ANTWERPEN), 10 januari '10 om 17:40 Ongepast?

    Dat is verschieten,een airbus van 't leger die werkt.Is dat wel verantwoord om onze militairen met zulk een wrak te vervoeren.Ik zou daar alleen de ministers mee vervoeren,daar hebben we er toch genoeg van.
    ID=566250 / GEBRUIKER=252731

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Naar mobiele versie van deze site

Sport

standard wint met kleinste verschil op bezoek bij cercle brugge
rob peeters tweede dit overtreft mijn stoutste verwachtingen
fotoalbum supporters niels albert in cafe in tremelo

She

koen de graeve was tijdje depressief
geef je seksleven een boost slaap apart
zo sta je frisser op

Vakantie

kunst en bmw s in spartanburg
b b in hartje waals brabant
luxueuze skichalets met duur prijskaartje

Autonieuws

foto s hyundai ix45 uitgelekt
kunst met karton
fiat panda 4x4 gespot

Video's

  extern politie arresteert occupy ers
  extern 61 000 veldritfans in koksijde
  extern oorverdovend lawaai op parcours