Bestuurder overleden na explosie pick-up
08/01/'10
In de Koningsdries in Erondegem, een deelgemeente van Erpe-Mere, is afgelopen nacht een automobilist om het leven gekomen. De pick-up van de man vatte vuur en explodeerde.
De man ging met zijn zware pick-up van de weg en ramde de betonnen afsluiting van de spoorlijn tussen Brussel en Gent.
LPG
De wagen kwam in de berm tussen de brug en de spoorweg terecht en vatte meteen vuur. Daarop explodeerde ook de LPG-tank van de wagen.
De brandweerkorpsen van Lede en Aalst snelden ter plaatse maar stonden machteloos. Bij hun aankomst stond de wagen in lichterlaaie.
De bestuurder, een man uit Erondegem, werd verkoold teruggevonden in het wrak van zijn wagen. De Koningsdries werd geruime tijd afgesloten voor het verkeer.
Foto's: Geert De Rycke
Galerij