Glenn Janssens ook ontslagen bij Janssens Investment
16/11/'07
Glenn Janssens, de voormalige zaakvoerder van het Lokerse signalisatiebedrijf nv Janssens, is ook ontslagen als bestuurder en gedelegeerd bestuurder van de nv Janssens Investment, de holding boven de verschillende bedrijven van de signalisatiegroep. Dat blijkt uit een akte gepubliceerd in het Belgisch Staatsblad van 16 november.
De raad van bestuur van de nv Janssens Investment uit Puurs besliste op 16 oktober om Glenn Janssens te ontslaan als gedelegeerd bestuurder. Hij wordt in die functie vervangen door Kiliana Buyse. Als bestuurder wordt Glenn Janssens vervangen door zijn vader Norbert Janssens, die tot 2006 gedelegeerd bestuurder was van de signalisatiegroep. Het ontslag van Glenn Janssens gebeurde met eenparigheid van stemmen, zo vermeldt de akte van de nv Janssens Investment.
Glenn Janssens zit sinds 8 oktober in de cel op verdenking van corruptie, fraude met overheidsopdrachten, valsheid in geschrifte, oplichting en lidmaatschap van een criminele organisatie.