dinsdag, 22 mei 2012
aanmelden registreren
 12° / 23° Buien met onweer

Zware ochtendspits rond Antwerpen

14/12/'11 Antwerpen Er staat woensdagochtend rond 7.30 uur bijna 150 kilometer file op de Vlaamse snelwegen, zo meldt het Vlaams Verkeerscentrum. Dat is vrij veel op dat moment van de ochtendspits. Oorzaak is het regenweer, zegt het Verkeerscentrum.

Er zijn woensdag niet opvallend veel incidenten gemeld, klinkt het bij het Verkeerscentrum. De langere files hebben dus enkel te maken met het regenweer.

De situatie is het ergste rond Antwerpen. In de richting van Gent zijn er files van Berchem tot Brecht op de E19, tot Massenhoven op de E313 en tot voorbij Zandhoven op de E34.

In de richting van Nederland staat er een file van aan de Kennedytunnel tot voorbij Kruibeke op de E17.

Bovendien deed er zich rond 07.30 een ongeval voor op de ring, ter hoogte van Berchem, in de richting van Nederland. Daardoor is er een file aan het ontstaan op de E19.

Ook rond Brussel zijn er lange vertragingen.

Archieffoto

Alles over

8 reactiesLees alle reacties | Reageer zelf