ZanziLan palmt gemeentehal in
05/08/'11
In de gemeentehal van Vosselaar vindt dit weekend de LAN-party ZanziLan plaats. 120 gamers spelen op hun computers tegen elkaar. Het evenement ZanziLan wordt al voor de twaalfde keer georganiseerd. De vorige jaren vond het plaats in Malle, maar nu weken de organisatoren uit naar Vosselaar.
"ZanziLan- is de grootste LAN-party van de provincie. Het is ooit begonnen in een woonkamer met tien vrienden en is nu uitgegroeid tot een vzw met medewerkers uit heel Vlaanderen", legt Joris Van der Schoot van vzw ZanziLan uit. "Tijdens het weekend zijn de deelnemers vrij om hun favoriete LAN-games te spelen. Zo leren ze ook nieuwe mensen kennen. Een LAN-party is geen bijeenkomst van nerds die niets anders doen dan als een verslaafde achter de computer zitten en ongezond eten. Het is wel een gezellig weekend voor de jongeren waar ze zich helemaal kunnen uitleven met hun favoriete games en vrienden."
De deuren van de gemeentehal in de Maurits Pottersstraat in Vosselaar openen vrijdagavond om 19u. Zondag 7 augustus om 18u gaat het netwerk uit.
Bart Van den Langenbergh